Zemřel král popu

28. června 2009 v 11:37 |  Novinky
Je to tak král popu Michael Jackson zemřel .... nikdo tomu nevěří ale je to tak dne 25. června 2009 ve 23:26.
noho lidí šilí .........Před jeho pronajatým domem v Los Angeles se schromáždily mega skupiny lidí.
Michael Jacksonfoto:
Michael Jackson
Michael Jackson - král popu, který v září roku 1996 přijel se svým History tour, přilákal na pražskou Letenskou pláň 120 tisíc hudebních fanouškůMichael JacksonMichael Jackson při své návštěvě Prahy v roce 1996 zavítal i na Pražský hrad, kde se setkal s prezidentem Václavem Havlem

Podobně i před nemocnicí kam Michaela odvezli. Fanoušci se shromažďují a zpívají jeho nejznámější a nejoblíbenější songy.
Ptate se proc vlastne zemrel? Zemřel údajně na zástavu srdce. Zatím se neví jestli předávkováním léky. Skoro hodinu lékaři oživovali Michaela ale štěstí jim nepřálo. Ani já sama tomu nemůžu uveřit, ale asi se s tím musíme smířit.
Mnozí z nás to tak neprožívají, protože si Michaela moc nepamatují. Ale určitě se o něm dozvědí víc až budou starší jaký byl neuvěřitelný. Jeho taneční kreace, jeho hlas - prostě všechno bylo geniální. Hlavně ho proslala tzv. Měsíční chůze. Najdete ji na internetu například www.youtube.com.
Co jiného nám zbývá než jen zpomínat, zpomínat a zpomínat. Nikdy na něho nezapomenu. Prožila jsem s ním skoro svoje dětsví. Jak by ne, když byste pořád slyšeli jeho hitovky.xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama